תיקון פלייסטיישן ו אקסבוקס – חיפה קריות עכו נהריה

שירות תיקון מכל סוג לכל סוגי הפלייסטיישן

 מעבדת הפלייסטיישן שלנו בעלת טכנולוגיה מתקדמת לטיפול בכל סוגי תקלות המכשיר, כגון: תיקון לוחות אם, הארד דיסק ועוד.. טיפול בכל תקלות התוכנה והחומרה, שדרוג והחלפה של חלקים, החלפת מערכת קירור ועוד..

ps4 , ps3 , פלייסטיישן 4 , פלייסטיישן 3

שירות תיקון מכל סוג לכל סוגי האקסבוקס

 מעבדת האקסבוקס שלנו בעלת טכנולוגיה מתקדמת לטיפול בכל סוגי תקלות המכשיר, כגון: תיקון לוחות אם, הארד דיסק ועוד.. טיפול בכל תקלות התוכנה והחומרה, שדרוג והחלפה של חלקים, החלפת מערכת קירור ועוד..

xbox one , xbox 360 , אקסבוקס וואן , אקסבוקס 360

תיקון פלייסטיישן ו אקסבוקס - שירות עד הבית

לפעמים גם מכשירים מתעייפים ואז תצטרכו טכנאי לתיקון פלייסטיישן ואקסבוקס

או אפילו מעבדה לתיקון פלייסטיישן ואקסבוקס

ואנו נשמח לעזור במצבים האלה

 באז- מכירה ותיקון קונסולות משחק

חיפה קריות עכו נהריה והאיזור

שירות עד הבית!

xbox one, xbox 360, ps4, ps3 פלייסטיישן 4, פלייסטיישן 3, אקסבוקס וואן, אקסבוקס 360​​

בעיות נפוצות

תיקון אקסבוקס

למה האקסבוקס לא נדלק?

 הסיבה שהאקסבוקס לא נדלק יכולה לנבות מכמה בעיות. לדוגמה, בעיה במכשיר שלך כגון:  לוח אם  או ספק כח תקול וכו.. ובהתאם לבעיה, ייתכן שתצטרך להחליף את אחד הרכיבים כמו למשל הלוח אם – או שזה יכול להיות פשוט כמו שימוש במקור מתח אחר. לכן חשוב קודם כל להתייעץ עם איש מקצוע ולהבין את מקור הבעיה.

מסך שחור בפלייסטיישן

אז הפעם הפלייסטיישן נדלק אבל המסך שחור?

בעיית מסך שחור יכולה לנבוע ממגוון סיבות. כגון בעיה בחיבורים בסיסיים, ועד לבעיות חומרה  או תוכנה בפלייסטיישן. הנה כמה סיבות למסך השחור של הפלייסטיישן שלך:

פגם בחומרה גורם לאי יציבות של המערכת וכתוצאה מכך למסך שחור. כבלי קישוריות שבורים או ישנים שאינם יכולים להעביר אותות וידאו. עדכון תוכנה שגרם לתקלה , מה שגורם למערכת לקרוס לעתים קרובות. תקלה בספק כח, וכתוצאה מכך אין חשמל במערכת. קבצי עדכון או קבצי מערכות פגומים עקב התקנה לא מלאה. צג פגום המחובר לפלייסטיישן שאינו נדלק, או לעיתים קרובות גם יציאת וידיאו פגומה.

לעזרה ויעוץ עם תקלות אלה ואחרות תוכלו ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.

שירות עד הבית באיזורים הבאים

חיפה, קריות (ביאליק,מוצקין,ים,שמואל,חיים,אתא), אפק, כפר חסידים, רכסים, טירת כרמל, כפר מסריק, עין המפרץ, נשר, עכו, יגור, נהריה, וכל מה שבאיזור..